Kontaktné údaje

BVH

Zanechajte nám správu

10 + 6 =

Nenašli ste na našej stránke produkt, ktorý hľadáte?

Pošlite nám e-mail alebo zavolajte. Spoločne produkt vytipujeme alebo nájdeme vhodnú alternatívu a vypracujeme vám cenovú ponuku. Radi si s vami tiež dohodneme osobné stretnutie v sídle našej spoločnosti.

Vedenie spoločnosti:

  • Ing. Ján Chrenko, konateľ spoločnosti
  • Ing. Ľubomír Brzáč, konateľ spoločnosti

 

Stredisko projekcie rizík BOZP:

Tel.: +421 46 542 24 62

  • Ing. Jaroslav Brzáč, projektový manažér pre riziká BOZP
    mobil: 0915 980 216
    email: projekcia@bvh.sk
  • Richard Bakyta, referent oddelenia projekcie rizík
    mobil: 0908 216 971
    email: projekcia@bvh.sk

 

Školiace stredisko:

Tel.: +421 46 542 24 62

  • Ing. Martina Jakubisová, vedúca školiaceho strediska
    email: jakubisova@bvh.sk
  • Mgr. Michaela Barošová, referent školiaceho strediska
    mobil: 0915 728 487
    email: barosova@bvh.sk
  • Dušan Horn, školiteľ
    mobil: 0917 593 437
    email: horn@bvh.sk

 

Obchodné oddelenie:

Tel.: +421 46 542 04 20
email: marketing@bvh.sk

  • Ing. Lucia Pršová, vedúca obchodného oddelenia
    mobil: 0905 262 199
    email: lucia@bvh.sk; prsova@bvh.sk
  • Bc. Peter Pravda, zástupca vedúcej obchodného oddelenia/obchodný referent – ochrana proti pádu/OOPP
    mobil: 0915 988 037
    email: peter@bvh.sk
  • Ivan Šujan, obchodný referent – OOPP
    mobil: 0917 593 515
    email: ivan@bvh.sk
  • PaedDr. Peter Komora, obchodný referent – OOPP
    mobil: 0918 971 472
    email: komora@bvh.sk
  • Bc. Gabriela Chvojková, asistentka obchodného oddelenia/obchodná referentka – OOPP
    mobil: 0905 704 131
    email: gabriela@bvh.sk

 

Servisné stredisko:

Tel.: +421 46 542 24 62

  • Ing. Tomáš Hodža, vedúci servisného strediska
    mobil: 0905 422 887
    email: servis@bvh.sk

 

Servis dýchacej techniky:


Predajňa CAMP Outdoor:

Tel.: +421 46 542 63 49
www.outdoor.sk

 

Predajňa ČERVA: 

Prevádzka na adrese Športová 23, Prievidza

  • Zlatica Letková, vedúca predajne
    mobil: 0908 721 881
    email: letkova@bvh.sk

 

Sídlo spoločnosti:

BVH, spol. s r.o.
Stavbárov 21
971 01 Prievidza

Sekretariát

Tel: +421 46 542 24 62
email: vedenie@bvh.sk

Pracovná doba

Po-Pia: 7:00 – 15:30